УВАГА!В кожній позиції в описі є наявність розмірів і заміри
Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 29.06)
Ровно, Украина
+380 (67) 280-03-70
+380 (66) 178-86-95
Європейські бренди одягу та взуття // Замовлення в Німеччині, Англії та США
Отзывы о компании Шопінг в Європі!
Ольга Д.
Отлично
Щіро дякую! Не вперше у вас замовляю і все подобається!
Комментарий продавца
Дякуємо Вам! Приходьте ще.
Ольга Ж.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана Ш.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
це не зима,для чогови обманюєте
Комментарий продавца
Шановна пані,мені дуже прикро читати Ваш відгук,тому що з вашої риторики я зрозумів,що перед замовленням Ви не тратили ані трохи часу,щоб зрозуміти для себе,що таке лижна термо-куртка! Але я Вам поясню- всі лижні термо куртки,як дорожчи,так і дешевші,діють за один принципом,я називаю його "принцип термоса". Тобто ці куртки зберігають тепло під час РУХУ людини,тобто Ви рухаєтесь і своїм же теплом себе грієте.Але якщо Ви хотіли взяти куртку,в якій наприклад можна стояти на зупинці на морозі іі чекати на міський транспрот хвилин 30,або наприклад Ви просто стоїте на місці на базарі по 4-6 годин в день на тому самому морозі,тоді лижні куртки точно не ддя Вас!!! Тоді краще шубу купити,вона гріє деякий час,навіть коли людина не рухається. В лижних куртках,і в цій так само,є всі ознки того,що вони зимні,наприклад юбка від снігу,фліс на спині,в цих куртках є спеціальні канали-клапани,які зберігають тепло і гріють,алі тільки при умові,що людина рухається!!!Прикро читати Ваш відгук,бо в ньому для мене чітко видно,що обдурилися Ви не мною і не куртою,а свохми очікуваннями через те,що Ви взагалі не розібралися,що ви купляєте і для чого.На майбутнє раджу консультуватися перед купівлею речей,про які Ви мало знаєте,або взагалі нічого,тоді б не було подібних ситуацій!Я продав вже більше сотні таких курток і всі клієнти були дуже задоволені,бо розуміли що вони купляють і для яких цілей!
Оксана
якщо продали 100 шт як говорите,тоді чому немає жодного відгуку.І я купляю куртку , а не шубу.Якщо це можна назвати так!
Татьяна К.
Отлично
Елена С.
Отлично
Марія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю вже не перший раз, і завжди все на висоті, рекомендую продавця👍
Комментарий продавца
Дякуємо!
Ольга Д.
Отлично
Не вперше замовляю, все дуже подобається, дякую!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! З радістю чекаємо Вас знову в нашому магазині.
Олександра М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Алла М.
Отлично
Рекомендую
Наталія Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже приємний продавець, товар отримали швидко, товар відповідає рекомендаціям👏
Щіро дякую! Не вперше у вас замовляю і все подобається!
Дякуємо Вам! Приходьте ще.
це не зима,для чогови обманюєте
Шановна пані,мені дуже прикро читати Ваш відгук,тому що з вашої риторики я зрозумів,що перед замовленням Ви не тратили ані трохи часу,щоб зрозуміти для себе,що таке лижна термо-куртка! Але я Вам поясню- всі лижні термо куртки,як дорожчи,так і дешевші,діють за один принципом,я називаю його "принцип термоса". Тобто ці куртки зберігають тепло під час РУХУ людини,тобто Ви рухаєтесь і своїм же теплом себе грієте.Але якщо Ви хотіли взяти куртку,в якій наприклад можна стояти на зупинці на морозі іі чекати на міський транспрот хвилин 30,або наприклад Ви просто стоїте на місці на базарі по 4-6 годин в день на тому самому морозі,тоді лижні куртки точно не ддя Вас!!! Тоді краще шубу купити,вона гріє деякий час,навіть коли людина не рухається. В лижних куртках,і в цій так само,є всі ознки того,що вони зимні,наприклад юбка від снігу,фліс на спині,в цих куртках є спеціальні канали-клапани,які зберігають тепло і гріють,алі тільки при умові,що людина рухається!!!Прикро читати Ваш відгук,бо в ньому для мене чітко видно,що обдурилися Ви не мною і не куртою,а свохми очікуваннями через те,що Ви взагалі не розібралися,що ви купляєте і для чого.На майбутнє раджу консультуватися перед купівлею речей,про які Ви мало знаєте,або взагалі нічого,тоді б не було подібних ситуацій!Я продав вже більше сотні таких курток і всі клієнти були дуже задоволені,бо розуміли що вони купляють і для яких цілей!
якщо продали 100 шт як говорите,тоді чому немає жодного відгуку.І я купляю куртку , а не шубу.Якщо це можна назвати так!
Замовляю вже не перший раз, і завжди все на висоті, рекомендую продавця👍
Дякуємо!
Не вперше замовляю, все дуже подобається, дякую!
Дякуємо за відгук! З радістю чекаємо Вас знову в нашому магазині.
Рекомендую
Дуже приємний продавець, товар отримали швидко, товар відповідає рекомендаціям👏